מרכז אדמונד י' ספרא לאתיקה באוניברסיטת תל אביב, מוקדש לקידום המחקר הבינתחומי בתחום האתיקה. המחקר במרכז מתמקד באתיקה בהקשריה החברתיים, תרבותיים והמוסדיים. פעילות המרכז משלבת תובנות אודות אתיקה ממשפט ופילוסופיה - המקורות הקלאסיים לעיון באתיקה - עם תיאוריות אודות חברה ומדע, סוציולוגיה של מוסר ובהשלכות האתיות של פיתוחים טכנולוגיים ותיאורטיים במדעי החיים וברפואה. 

 
ליבת העשייה של המרכז היא תוכנית עמיתי מחקר המשלבת דוקטורנטים, משתלמים בתר-דוקטורט, מרצים בכירים ואורחים מחוץ לארץ.  פרויקט המחקר המרכזי בו עוסק המרכז בשנים 2012-2015 הוא "מדע, אתיקה ודמוקרטיה".

 

ידיעון הפקולטה - תשע"ה
בהצלחה ! ושנה פורייה ומוצלחת!


תחרות צילומים 2015 מצלמים @ TAU LAW

ניוזלטר של הפקולטה

רשימה סופית של המועמדים להצטיינות דקאן - תשע"ד

לצפייה בתמונות טקס הענקת התארים שהתקיים ב – 14.1.15.

אתר חדש עבור המועמדים - כל מה שרציתם לשאול

המערכת מקבלת בימים אלה מאמרים לכרך ז' של מעשי משפט

שירותי ספרייה לבוגרי הפקולטה בחינם
הודעה משמחת לכל בוגרי הפקולטה – הפקולטה תפתח את שעריה לבוגרים ובוגרות הפקולטה למשפטים, ללא תשלום, לתקופת ניסיון שתימשך עד ה- 19.6.15. אנו מקווים שצעד זה יעודד אתכם להגיע לפקולטה ולהיעזר בשירותי הספרייה. פתיחת הספרייה לבוגרים היא חלק מחיזוק הקשר בין הפקולטה למשפטים לבין בוגריה וחלק מההתחדשות המתמדת של הספרייה.


בעמוד המלגות המופיע תחת מידע לסטודנטים ניתן למצוא מידע בנושא פרסים, קרנות ומלגות. העמוד מתעדכן באופן שוטף, מומלץ לעיין

הפקולטה למשפטים מתאבלת על לכתה של אלפי צלטנר ז"ל ומוסרת תנחומים למשפחתה.
בוגרי הפקולטה הוותיקים ודאי זוכרים את דמותו המיוחדת של פרופ' זאב צלטנר שהיה נשיא בית המשפט המחוזי, פרופסור בפקולטה למשפטים שלנו שלימד את הקורסים מבוא לתורת המשפט ודיני חוזים והיה מחלוצי הפקולטה למשפטים ומדמויותיה המרכזיות. פרופ' צלטנר, חתן פרס ישראל לתורת המשפט, נפטר באופן פתאומי במהלך שנת הלימודים בשנת 1977. מותו הותיר חלל עצום. משפחתו וקרן רוטרי, שהוא היה בזמנו הנגיד שלה, החליטו להציב יד לזכרו ולכונן את פרס צלטנר, הניתן מדי שנה למשפטנים שתרמו תרומה משמעותית לעולם המשפט. לפני ימים אחדים הלכה לעולמה אלמנתו של פרופ' צלטנר ז"ל, אלפי צלטנר, והיא בת 100 במותה. במהלך חייה היא היתה שותפה לפעילותו של פרופ' צלטנר, נטלה חלק בטקסים רבים והיתה אורחת ברוכה בפקולטה למשפטים באוניברסיטת תל-אביב.


הוקם אתר חדש וייחודי - אתר שיתוף הידע של התכנית לזכויות פליטים.
אתר שיתוף הידע של התכנית לזכויות פליטים הוא האתר הראשון בישראל המיועד לעורכי-דין המייצגים פליטים ומבקשי מקלט. האתר ישמש משאב לעוסקים ולמתעניינים בתחום וירכז חדשות, פסיקה ונהלים עדכניים מהארץ ומחו"ל. כמו כן, במסגרת האתר נחנך פורום המיועד לעורכי-דין המייצגים פליטים שמטרתו להוות במה לחילופי דעות ולהתייעצות הדדית. מוזמנים לבקר באתר:/


אתר חדש עבור פרויקט מחקר Globaltrust

לימודי תעודת הוראה באזרחות
לבוגרי הפקולטה ולתלמידי שנים ג' ו – ד' לתואר ראשון במשפטים – יש אפשרות ללמוד לקראת תעודת הוראה בבית הספר לחינוך באוניברסיטת תל-אביב. לפרטים – נא ראו מידע בידיעון ביה"ס לחינוך, היחידה להכשרה להוראה, באתר www.education.tau.ac.il


www.daronet.co.il בניית אתרים