בוגרות ובוגרים יקרים,

 

 

בימים אלו שוקדים אנו על הקמתו של ארגון בוגרים של הפקולטה למשפטים באוניברסיטת תל אביב ונשמח מאוד על הצטרפותכם כחברים בארגון. מטרת הארגון תהיה לקרב את בוגרי הפקולטה ללב העשייה החינוכית והמשפטית התוססת המתקיימת בפקולטה ולסייע בקידומה כמרכז מוביל, בארץ ובעולם, לחינוך משפטי. מטרה חשובה נוספת של הארגון תהיה רישות מקצועי וחברתי, שכן בוגרי הפקולטה מצויים בצמתים חשובים של העולם המשפטי, העסקי והציבורי בארץ. אנו מקווים שכחברים בארגון הבוגרים תפיקו תועלת והנאה מהמפגשים שנקיים עם חברי הארגון, צוות הפקולטה ועם אישים מובילים בארץ ובעולם, שיהוו מקור להפריה מקצועית הדדית.

 

דוגמאות לפעילויות אותן אנו שוקלים לקיים במסגרת הארגון הן הרצאות עם אנשי מפתח בעולם המשפט ומפגשים עם בוגרי הפקולטה המצויים כיום בעמדות בכירות בכול תחומי העשייה בישראל. באירועים אלו תינתן לכם האפשרות ליצור ולבסס קשרים שעשויים יהיו לעזור לכם להשתלב ולהתקדם בסולם המקצועי. בנוסף, כחברי ארגון בוגרי הפקולטה תהיו זכאי לקבל פעם ברבעון את עלון הפקולטה ובו עדכונים מחיי הפקולטה, וכן כרטיס חבר שיכלול שפע של הצעות והטבות ייחודיות.

 

בתחתית מכתב זה נמצא טופס עדכון פרטים. אם ברצונכם להצטרף למשפחת בוגרי הפקולטה למשפטים, נשמח אם תמלאו את השאלון. אנו מתחייבים שלא להעביר את המידע שיתקבל לכל גורם חיצוני לארגון הבוגרים ולפקולטה למשפטים באוניברסיטת תל-אביב, ולהשתמש במידע זה אך ורק לצורך שילובך בפעילות ארגון הבוגרים ובפעילויות אחרות של הפקולטה למשפטים באוניברסיטת תל-אביב.

 

נודה לכם על שאלות, רעיונות או הצעות לארגון החדש.

 

תודה על שיתוף הפעולה.

 

 

סרטים מכנס הבוגרים
באתר הפקולטה - אודות הפקולטה


עלון הפקולטה למשפטים וידידה - "משפט פתיחה"
הגיליון הראשון של העלון - יצא לאור


תמונות מכנס בוגרים

www.daronet.co.il בניית אתרים