עיוני משפט1
חברי מערכת

רשימת חברי מערכת

כרך ל"ז
 
עורך ראשי: אביחי דורפמן
 
עורכים: יהודה גור, גלעד זוהרי ונעמה עומרי

 

חברי המערכת: איה מרקביץ, אילון בלום, איתי שהם, אלעד זיגלמן, דורון פאר, הלינה לוי, חן שידלובסקי, מאיה בן מאיר, מאיה סימפסון, מורן פרידל, מעין שלהב, מתן ברזילי, נטע לי זליבנסקי, ניר רונן, עירית אולמן, עמית קוטיגר, ענבר בן-ארי, פלג דודוביץ, שני שישה



כרך ל"ו
 
עורך ראשי: שי ווזנר
 
עורכים: רומי מרטין, יובל נעים ועמרי רחום-טוויג
 
חברי המערכת: איילת הוכמן, אלכס סורוקין, אלמוג גיל אור, אסף וינר, גאל כהן, גלעד זוהרי, חננאל לוי, טל ארדינסט, טל סלמן, יהודה גור, יונתן וולקן, ינית בירגר, ירון קובו, מאיה שני טולידאנו, נבו בן שטרית, ניצן הלפרין, נעמה עמרי, עידו איתן, ענת אלפר, רם ימין, רעות בן-יורם

 


כרך ל"ה

 

עורך ראשי: ד"ר שי ווזנר.

 

עורכים: נמרוד אברמוב, תום סדון, אור קשת.

 

עורכת ספר מצא: נועם גוטמן.

 

חברי המערכת: מיכל אברהם, טופז איתן, הדס ברוכיאן, דנה גולדשטיין, מוריה גליק, טל גרזי, אלירן דרוקמן-טל, אמיר זלדנר, אופיר חוגרי, שיר-אל חן, טל טוכמן, נופר יעקובי, מוטי כץ, עדי לרנר, יעל מאירוב, ניר מולכו, יהודית מעיין, רומי מרטין, יונתן ניסנהויז, יובל נעים, אסתי פייגנבאום, יאיר פינקלשטיין, יאנה רבינוביץ', ליהי קושניר, עמרי קיסרי, נועם קירש, אביטל קלר, שלי רוזנבלום, עמרי רחום-טוויג, אור שחר.

 


כרך ל"ד:


עורך ראשי: ד"ר מיכאל בירנהק.

 

עורכים: לירון דר, מעיין כץ, אביגיל פאוסט.

 

חברי המערכת: נמרוד אברמוב, נעמי בסון, עדי ברקו, שירין גבאי, הילה דובב, אפרת הרשקוביץ, דנה וטשטיין, נילי חריש, עירית טבצ'ניק, ליטל יאראק, עמרי כהן, קטיה לאוקומוביץ, נועם מולה, גיא מור, תום סדון, גיא סדקה, גדי עזרא, קרן פלז, דודי פרוכטמן, מרים קוגן, אור קשת.



כרך ל"ג

 

עורך ראשי: ד"ר מיכאל בירנהק.

 

עורכים: חן זילברמן, מורן קליינפלד ואלרן שפירא בר-אור.

 

חברי מערכת: הילה אוחיון, לירן אלינר, עדי בלוטנר, רוזין בנרוש, חגית ברינקר, טל גלזר, ליאור גרופל, רינת דמרי, נעמה דניאל, לירון דר, דנה טירנגל, אנדרי יגופולסקי, מעיין כץ, יואב מר, גיא נדיר, עומר נצר, לינוי ספקטור, רוני פוליטי, עמיר פינטוב, יובל פרידלנדר, אפרת ציבולסקי, גיא קינן, טינה קפלן, אוהד שניר.

 



כרך ל"ב

 

עורך ראשי: עופר גרוסקופף.

 

עורכים: אירית ברודסקי, צבי מצקין ורוני שוקן.

 

חברי המערכת: אוברמן נדב, אופיר מיטל, בן דרור גדי, גולדינר עדי, דולב ענבל, זילברמן חן, זימן שרון, לוטם גיא, לוי יעל, מזור ערן, מקובר שי, סטיר יעקב, פלדמן רנן, פרייסמן אורי, קליינפלד מורן, שגיא אייל, שלם שני, שפירא בראור אלרן, שפסה טל, שרפסקי מודי, תמנה רונה.



כרך ל"א

 

עורך ראשי: עופר גרוסקופף.

 

עורכים: נעמה ארליך, אדיר ונונו, אמיר שמואלי.

 

חברי המערכת: ארז בוקאי, יונתן בן-שושן, אירית ברודסקי, בן גלעד, אילן גרינשטיין, עמרי דוידוב, תמר חודניק, אבשלום כשר, רותם לבנון, דורית לוין, עמית מייטוס, צבי מצקין, מעין עדות, מיירן פילדוס, יעל פליטמן, יונתן צל, רוני שוקן, שלמה שתיל.

 


כרך ל'

 

עורך ראשי: ד"ר דיויד גילה

 

עורכים: תמר פלדמן, אריה רוזן

 

חברי המערכת: אלישבע אביצור, אופירה אלון, נילי אלכסנדרוביץ', ענת בורגר, נחי בר-אור, אריק ברנאייזן, הדר ישראלי, יונתן סלונים, דניאל עמינצח, שחר פטל, נטע פטריק, אולגה פרישמן, יונתן קרמר, דניאל רוטמן, יואב שוטן, אמיר שמואלי, שירה שמואלי.

 

 


כרך כ"ט

 

עורך ראשי: ד"ר דיויד גילה.

 

עורכים: אחיעד גבריאל לוי, יונתן רז, מורן שקל.

 

חברי המערכת: אייל יעקובי, אסתר זנזורי, אריה רוזן, ברק אתירם, דניאל שפונגין, דקלה לביא, הראל שחם, זיו שוורץ, טל חבקין, יונתן פוטרמן, יניב רון-אל, ליאורה וייס, ליעד וורצהייזר, ליעד מאיר, לירון לוטן, נועם זמיר, נועם נוקד, נעמה ארליך, עמי ניקלשפארג, רון גולדשטיין, שיר אפרון, שלומי אורגד, שלי מנחם, תומר מלין.

 

 


כרך כ"ח

 

עורכת ראשית: פרופ' ליאורה בילסקי.

 

עורכים: איסר בירגר, איילת עוז, אורי פרוכטמן.

 

חברי המערכת:  סיון איינשטיין, יניב בלחסן, ירון בן-דוד, טל בן-פורת, ניר ויינר, אדיר ונונו, מיטל טויסטר, קרן טל, ענבל טלגם, יונתן לבני, אחיעד גבריאל לוי, מאיה מארק, עידן נצר, תמר פלדמן, דיבון פרקש, אריאל קמנקוביץ, מיכל שכטר, מורן שקל, מיכל שריד, נועה תבור, אייל ברוק, דנה נויפלד, רינת סופר, מנאל תותרי-ג'ובראן.

 


כרך כ"ז

 

עורכת ראשית: ד"ר ליאורה בילסקי.

 

עורכים: סיון בר-חן, בני זלמנוביץ, דורין לוסטיג.

 

חברי המערכת: קרן איזאק, איסר בירגר, אמיר גבירץ, הושע גוטליב, אורלי גל, מיטל גלבוע, ענת גרימלד, ערן וינר, מאיה נאמן, מיכל סלע, אבי סתיו, איילת עוז, יעל ענתות, יפעת פגיס, יונית ו. פלג, אורי פרוכטמן, קובי קסטיאל, גלית רג'ואן, יונתן רז, בועז שדלצקי, תומר שדמי, חיליק שריר.

 

 


כרך כ"ו

 

עורך ראשי: ד"ר אסף לחובסקי.

 

עורכים: אורי גולדברג, גל לויטה, יובל עצמון.

 

חברי המערכת: נוען בליי, חניטל בלינסון, דנה וייס, תומר ויסמן, אביעד ולט, בני זלמנוביץ, מרב זקס, שירלי חדייר, שירה חי-עם, פרח חנוכה, עמית יריב, רני כהן, דורין לוסטיג, דן ליברמן, קרן מרגל, אביב נוקד, ניצן סנדור, גיא קרסני, דונה רהב.

 


כרך כ"ה

 

עורך ראשי: פרופ' חנוך דגן.

 

עורכים: גל סידס, שמוליק בכר, אופיה נוה.

 

חברי המערכת: אורי גולדברג, אפרי ברקוביץ, דלית עבאדי, דן שרוט, טלי קריצמן, טלי סלמן, יובל עצמון, משה פינטו, נועה צרור, נועם טאובה, סיון בר-חן, עדי אהרון-גילת, עדי ניר, עומר זאב בקרמן, רון רבינוביץ, רננה קידר, שלומית עזגד, שי כגן, שלי קרייצר, שני שביט.

 


כרך כ"ד

 

העורך: פרופ' אלימלך וסטרייך.

 

סגני עורך: תומר בראל, סיגל טורג'מן, רוני פלג.

 

חברי המערכת: דן בן-דב, קרין מיטל, דרור לוי, מורן ימיני, דנה עציון, יוכבד (יוכי) כדיר, אופיר נוה, גל סידס, יוסי נקר, יאיר גבע, ניסים גז, שמוליק בכר, קרן שניידר, נגה פנאי, ענבל מידן, גל לויטה, אהרן (רוני) הרניק, קרן מימון, אוהד מימון.

 


כרך כ"ג

 

העורך: ד"ר אלימלך וסטרייך.

 

סגני עורך: נטלי משען, יהושע (שוקי) שגב.

 

חברי המערכת: אמיר אליאסקו, תומר בראל, אפי ברק, מיה זינגר, שירה אורן, סיגל טורג'מן, נעם פינגר, רוני פלג, נעם רונן, רותי אורן, אורי קידר, כרמית שוורץ, צחי זך, רות לובן, אלכס וירין, קרן לנדה-דובב, אמיר ונג, מירי קמחי, אריאל מילשטיין.

 


כרך כ"ב

 

העורך: ד"ר רון שפירא.

 

סגני עורך: חגית לוי, איתן פיסצקי.

 

חברי המערכת: אלה אלון, אלית אלקון, רענן גלעדי, נורית דגן, עודד ובר, יואב זאבי, מיכל זלצמן, רוני טלמור, דלית כהנא-גרבי, נדין מייבלום, תמר מרקוביץ, נטלי משען, ערן פרי, זיו פרייז, אסף ריינדל, לימור רסלר, שוקי שגב, יניב שקל.

 


כרך כ"א

 

העורך: ד"ר רון חריס.

 

סגני עורך: יהודית מייזלס, ברק בית-הלחמי, ויקטור וינברג.

 

חברי המערכת: יעל איילון, דובי ארבל, מור ארזי, הראל בן-ארי, אורן ברכה, ורדית גרוס, צבי טריגר, חגית לוי, ערן ליבן, רני ליבנה, אלקנה לייסט, נועם סולן, יפעת פוקס, אפרת פינק, איתן פיסצקי, ערן קפלינסקי, ליהי שביט, ישי שורד.

 


כרך כ'

 

העורך: ד"ר עמרי ידלין.

 

סגני עורך: רננה לוי, יואב ספיר.

 

חברי המערכת: מיכאל בירנהק, ברק בית-הלחמי, רן בית-הלחמי, איילת בלכר, מיכל ברזוזה, אסף דגן, אודי דורון, ויקטור וינברגר, אלי ולד, דרור ורסנו, שרון חנס, אורי לין, שירה ליפשיץ, יהודית מייזלס, מרב פיקל, טל פריאל, יואב פריידליך, דנה קורן-פרנקל, עמית שטיינמן, עופר שנער.

 


כרך י"ט

 

העורכים: ד"ר דפנה ברק-ארז, ד"ר אנדרי מרמור.

 

סגני העורך: עמוס כפיר, יעל פוקס.

 

חברי המערכת: הלית אורן, איל אנברג, ישי בלנק, גונן גומלסקי, דנה גרובר, שרון ון-אמבדן, אהד זהבי, ליזי זינגר, יובל לבנת, רננה לוי, יואב ספיר, אורי עינן, זוהר קדמון, אילת קורן, אהד קריץ, טל רוטמן, רן רותם, מרב שלו.

 


כרך י"ח

 

העורך: ד"ר אנדרי מרמור.

 

סגני העורך: אורית אבישי, זהבה זביט.

 

חברי המערכת: אמיתי אבירם, ליאור איזנפלד, טלי בירן, לביא בן-פורת, תדהר גולן, אורטל דברה-בן-אלטבה, דני דנקנר, ארדת ורבר, מיכל זילברשטיין,חגי טרסי, עמוס כפיר, יאיר לבנה, עדו לוין, קרן-קלאודיה לייזר, יעל פוקס, שרון צנציפר, אפרת רם, דוד שמאי, מיכל שפיגל.

 


כרך י"ז

 

העורך: ד"ר אריאל פורת.

 

סגני העורך: אורלי ארז, אסף יעקב.

 

חברי המערכת: ליאור איזנפלד, קרן ארז, יורם אשרי, אסנת בן-אברהם, עדי גילת, רן גרודצקי, זהבה זביט, אילן זהר, איילת (מימי) יבין, ענת מילמן, מאיה סידיס-וגר, נאוה קורמן, עמית קורן, סילביה רביד, אבירם שרף.

 


כרך ט"ז

 

העורכת: ד"ר אירית חביב-סגל.

 

סגני העורך: אסף לחובסקי, דליה צוק.

 

חברי המערכת: אורלי ארז, תמר בן-ארי, מיכל ברון, רונית ברזיק, אילת גרנות, גיל דניאל, ורד טל, שלמה לנדרס, יוסי עמוסי, רינת פטלר, טל קנטור, טל רביד.

 


כרך ט"ו

 

העורך: פרופ' קנת מן.

 

סגני העורך: עלי בוקשפן, דניאלה ירון.

 

חברי המערכת: אבי אורדו, רונית אמיר-יניב, מיקי בן-דב, יוחאי בנקלר, אפרת בר-נתן, דוד גילה, אילת הרפז, דב וייס, לימור טופז, אסף לחובסקי, דורון נור, דליה צוק, חנוך שינמן, מיכל שיצר.

 


כרך י"ד

 

העורך: ד"ר אשר מעוז.

 

סגן עורך: עידו דינשטיין, ליעד וטשטיין.

 

חברי המערכת: קרני אחיעזר, קרן אטינגר, שרון אמיר, עלי בוקשפן, עדי ברקאי, טל דנון, ניב זקלר,

דניאלה ירון, נורית לזר, רותי פלאטו, רונן ציטבר, דורי קימל, גלית שפוטהיים, עידו שפירא.

 


כרך י"ג

 

העורך: ד"ר חיים גנז.

 

סגן עורך: גיל אוריון, אהוד ארצי.

 

חברי המערכת: גיא אבן-עזרא, דן אבנון, עינת בר-אילן, חגית בראון-וינטרוב, ורדית גורפינקל, אייל גרוס, סיגל דוידוב, עידו דינשטיין, אלי הרוש, ליעד וטשטיין, יובל זהר, אסנת חגאי-ליב, סיגלית יצחקי, גורי סביר, איריס קנאור, מיכל רבינוביץ, גיל רון, גלאי שריר.

 


כרך י"ב

             

העורכת: ד"ר נינה זלצמן.

 

סגני העורכת: שרון דוד, צבי בר-נתן.

 

חברי המערכת: גיל אוריון, עדי אלטשולר, אהוד ארצי, אלון בינשטוק, דפנה ברק, ירון בשן, דורית דורון, דורון דינאי, כרמלה האפט-רוטפלד, ישראל הולדשטיין, אמיר זולטי, גיא זיידמן, גד טיכו, עופר נעמת, מיכל נתן, ירון פירדי, שי רוה.

 


כרך י"א

 

העורכת: פרופ' סמדר אוטולנגי.

 

סגני העורכת: רויטל כרם, הלל סומר, יוסף עזגד.

 

חברי המערכת: גדעון אלעזר, מיכל בדיחי, ארז בי-עזר, אליענה בלייר, שמואל בן-חיים, תמר בן-פורת, בועז בן-צור, מיכל ברנד, אורן גרוס, מרדכי האן-מרקוביץ, אלי וולצקי, חנה מנדל-קורין, איריס פאפו, שרי רוזן, ניצה שעשוע.

 


כרך י'

 

העורך: פרופ' מנשה שאוה.

 

סגני העורך: בועז אוקון, שי יניב, דוד גורן, רויטל כרם.

חברי המערכת: חני אבירם, גיורא ארדינסט, יוחנן גבאי, נתי הרמתי, ראובן וולף, ארז לבנון, דרור לזבניק, עדי מגד, יעל מלכיאל, גלעד נויטל, עופר נמרודי, רוני קלגסבלד, אורי רוזן, נורית שורק.

 


כרך ט'

 

העורכת: פרופ' רות בן ישראל.

 

סגני העורכת: נוחי דנקנר, אריאל פורת, בועז אוקון, חנה דטנר-הדס.

 

חברי המערכת: בועז אוקון, שי אלכסנדרוני, גיורא ארדינסט, יעל בן-פורת, חנה דטנר, זאב הולנדר, ראובן וולף, דוד חודק, שי יניב, ארז לבנון, דרור לזבניק, יעל מלכיאל, סוזי נבות, אבי פישר, שמואל רביב (רבינוביץ), דידי רוטשילד, הדסה שהם, נורית שורק.

 


כרך ח'

 

העורך: ד"ר יצחק הדרי.

 

סגן עורך: איתן אדר.

 

חברי המערכת: שי אלכסנדרוני, אברהם אלתר, יעל בן-פורת, יוסי גאייר, יעל גרוסמן, נוחי דנקנר, זאב הולנדר, דוד חודק, עדלאי חומסקי, סוזי נבות, נירה סטופאי, אריאל פורת, אבי פישר, שמואל רבינוביץ, נחמה רבינר, דיד רוטשילד, הדסה שוורץ.

 


כרך ז'

 

העורך: ד"ר מרדכי מירוני.

 

סגן עורך: יורם דנציגר.

 

חברי המערכת: אברהם אלתר, אורית בדיאן, מיגל דויטש, גבריאלה וליסר, עדלאי חומסקי, בתיה חיימוב, דרור טיטנוביץ, מאיר לינזן, שאול מנהיים, אורן עמיאל, עודד ערן, קלגסבלד אביגדור, דב רביד, גדעון שרויר.

 


כרך ו'

 

עורכים: אריאל רוזן-צבי, אליעזר לדרמן.

 

חברי המערכת: גולדשטיין יוסף, גלעד תמר, דנציגר יורם, לוין אליהו, מאי זאב, מאיר יוסי, פיגל דורית, קלוגמן גדעון, רהב סמדר, שגב יורם, שרויר גדעון.

 


כרך ה'

 

עורכים: פרופ' ז' צלטנר, אריאל רוזן-צבי.

 

סגן עורך: צבי רוטנשטיין.

 

חברי המערכת: גולדמן ורדה, גושן אביתר, גלוסקא מוטי, הורוביץ גבי, ולדר דורית, חיות דוד, לוין אליהו, מאיר יוסי, פירון צבי, צרקוב ישראל, קלוגמן גדעון.

 


כרך ד'

 

עורכים: פרופ' ז. צלטנר, שלמה בן-יוסף.

 

סגני עורכים: צבי רוטנשטיין, מיכל שריר.

 

חברי המערכת: ברוך יוסף, יפה רות, יוסקוביץ אריה, ליידנר גיל, לידור רונית, סגל טהר, שיין חיים.

 


 כרך ג'

 

עורכים: פרופ' ז. צלטנר, ברוך ברכה.

 

סגן עורך: אליעזר לדרמן, משה בורונובסקי.

 

חברי המערכת: יאיר אורעד, מיכל בר-אילן, שרון ליבר, צבי נויהאוס, משה סטוביצקי, צבי רוטנשטיין, דוד שמש.

 


כרך ב'

 

עורכים: פרופ' ז. צלטנר, ברוך ברכה.

סגן עורך: אהרן מילשטיין.

 

חברי המערכת: יהודית אנגל, יעקב בלטמן, שלמה בן-יוסף, פגי כזם, צפורה כהן, אליעזר לדרמן, מנחם מאוטנר, ליפא מאיר, נתן מאיר, עדי מיכלין, חנן מלצר, דליה נוימן, ירון סהר, חיה פרס, דניאל קליר, אורי רגב.

 


כרך א'

 

עורכים: פרופ' ז. צלטנר, נילי גרבלסקי.

 

חברי המערכת: ד"ר י. גרוס, ד"ר י. לוי, א. פולונסקי, ברוך ברכה, אליעזר לדרמן, דליה נוימן, דליה קושל.

 


 

 

הדפיסושלחו לחבר/ה
בניית אתרים